Size bir telefon kadar yakınız
+90 553 792 40 02
Dil Seçin
trende

TMGD HİZMETİ (ADR)

Anasayfa » TMGD HİZMETİ (ADR)

TMGD HİZMETİ (ADR)

Ülkemizin de tarafı olduğu 24 NİSAN 2019 tarih ve 30754 sayılı Tehlikeli maddelerin Karayoluyla taşınması (ADR) hakkında yönetmelik gereğince sorumlu ve yükümlü işletmeler, 15 Eylül 2017 tarihinden itibaren Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) hizmetini Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ nca yetki sahibi olan ATLAS TMGD Kuruluşundan alabilirler.

11/06/2019 Tarih Ve 44011 Sayılı Bakanlık Makam Olur İle Yürürlüğe Giren Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul Ve Esaslar Hakkında Yönerge ile tehlikeli maddelerle iştigal eden tüm işletmelerin TMFB (Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi) alması zorunlu hale gelmiş olup bu belge için ATLAS TMGD yetkilendirilmiştir. İşletmelerin özel durumları için yapılacak değerlendirme ile muafiyet elde etmek için teklif almak isterseniz tıklayınız.

Tehlikeli maddelerin sadece karayollarından taşınarak geldiği veya gönderildiği işletmeler, ADR kurallarını uygulamak, tehlikeli maddelerin tehlikelerinden insan, çevre ve mülkü korumak için danışmanlığımızdan istifade etmekle yükümlülerdir. Maliyet etkin önerilerimizle rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz ve işletmenizi muhtemel risklerden koruyacak bir işbirliği önermekteyiz.

Tehlikeli madde ile yurtiçi ve yurtdışı iş yapan işletmeler için tehlikeli madde lojistiğinde avantaj yakalamak, vizyoner bakışla faaliyet alanlarını geliştirmek, kaliteli danışmanlık hizmeti almak ve minimum maliyet, maksimum güvenlik  ilkesiyle risklerinizi paylaşmak için lütfen bize ulaşınız. İletişim için lütfen tıklayınız.