Size bir telefon kadar yakınız
+90 553 792 40 02
Dil Seçin
trende

TMGD HİZMETE HAZIRLAMA

TMGD HİZMETE HAZIRLAMA

Danışmanlarımızı yetki belgemiz ve üstlendiğimiz sorumluluk nedeniyle özenle seçiyoruz. Kalite prensiplerimiz gereğince her danışman ile çalışmıyoruz. Ağırlıklı olarak  kendi eğitim verdiğimiz TMGD’ lerle çalışmaktayız. Ancak yeterli bilgi ve tecrübeye sahip danışmanları da bünyemizde görmek istiyoruz.

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve üst seviye danışmanlık hizmeti verebilmek ve sorumluluk alanımızdaki her işletmeye aynı hizmeti verebilmek amacıyla birlikte çalışacağımız danışmanlara yetkin eğitmenlerimiz ücretsiz saha eğitimi vermektedir.

 

Danışmanlarımızın iki yılda bir alması gereken 16 saatlik tazeleme eğitimleri de ATLAS TMGD Kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

 

ATLAS TMGD, sorumluluk bilinciyle tüm danışmanlarının faaliyetlerini titizlikle takip eder. İkinci bir kontrol unsuru olarak hata ve unutma gibi risklere karşı tedbir almak için gayret sarf eder ve gerekli özel bilgilendirmeleri yaparak iş arkadaşları olan danışmanlarının en üst düzeyde donanımlı kalması için önlemler alır.

 

ATLAS TMGD ailesi olarak amacımız en kaliteli hizmeti vermek ve geliri adil şekilde paylaşmaktır. En önemli paydaşımız olan danışmanlarımız göreve en iyi şekilde hazırlanacak ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacaklardır. Sloganımız; “KALİTELİ HİZMET, ADİL PAYLAŞIM” dır.