Size bir telefon kadar yakınız
+90 553 792 40 02
Dil Seçin
trende

TMGD HİZMETİ (ADR/RID/IMDG CODE)

TMGD HİZMETİ (ADR/RID/IMDG CODE)

Ülkemizin de tarafı olduğu Tehlikeli maddelerin Karayoluyla taşınması (ADR), Demiryoluyla taşınması (RID), Denizyoluyla taşınması (IMDG CODE) anlaşmaları gereğince sorumlu ve yükümlü işletmeler, 15 Eylül 2017 tarihinden itibaren Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) hizmetini Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ nca yetki sahibi olan ATLAS TMGD Kuruluşundan alabilirler.

Bu hizmet, şimdiye kadar bazı işletmelerde uygulandığı şekliyle kağıt üzerinde yapılabilecek bir hizmet değildir. İşletmenizin özel ihtiyaçlarına göre, butik yaklaşımla size özel önerilerimizle rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz ve işletmenizi muhtemel risklerden koruyacak bir işbirliğidir.

Danışmanlık hizmetinin en önemli unsurlarından biri olan eğitimler ise ADR/RID/IMDG CODE hükümlerine göre işletme içinde ATLAS TMGD yetkilileri tarafından sizlerle koordineli şekilde uygulanacaktır.

İzmir merkezli ATLAS TMGD’ nin, başta İstanbul, Ankara ve Bursa’ da olmak üzere toplam 13 şubesi bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde hizmet verecek yeterliliğimiz bulunmaktadır. Yetkili olduğumuz iller için tıklayınız.

Tehlikeli madde ile yurtiçi ve yurtdışı iş yapan işletmeler için tehlikeli madde lojistiğinde avantaj yakalamak, vizyoner bakışla faaliyet alanlarını geliştirmek, kaliteli danışmanlık hizmeti almak ve minimum maliyet, maksimum güvenlik  ilkesiyle risklerinizi paylaşmak için lütfen bize ulaşınız. İletişim için lütfen tıklayınız.