Size bir telefon kadar yakınız
+90 553 792 40 02
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşlarının Yetkilendirilmesi Hakkında Yönerge 18/07/2017 tarih ve 58352 sayılı Bakanlık Makam Oluru ile yayımlanmıştır. ATLAS TMGD, 1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe giren mevzuat hükümlerine uygun şekilde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Tüm Türkiye’deki 13 şubesiyle geniş bir alanda en kaliteli TMGD hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Yetkili olduğumuz illerimizi görmek için lütfen tıklayınız. TMGD sertifikasını İngiltere’ den almış danışmanlarımız ve Ülkemizde ADR, RID ve IMDG Code hakkında yetkin ve  yeterli bilgiye sahip, yurt dışı ve yurtiçi deneyimli kadromuzla işletmenize değer katacağız. Tehlikeli madde lojistiğinde ihtiyaç duyacağınız her hususta en ekonomik ve seri şekilde maliyet etkin çözümlerle vizyonunuza artı değer katmayı amaçlıyoruz.

Yönetim kurulumuz ve kısa biyografileri aşağıdadır:

AHMET CAYIK

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (ADR/RID/IMDG CODE) eğiticisi ve TMGD olarak 2014 yılından beri İzmir, Bursa ve Denizli’de eğitmenlik yapan Ahmet CAYIK halen hem eğitmenlik, hem de danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir. Ahmet Cayık aynı zamanda 1nci seviye yangın eğiticisidir.

 

 

HAFIZ PEHLEVAN

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olarak 2015 yılından bu yana seçkin işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir.  Hafız Pehlevan aynı zamanda 1nci seviye yangın eğitmeni ve Patlama, Patlamadan Korunma Dokümanı yetkili hazırlayıcısıdır.

 

 

MUHAMMED ALİ AKKOYUN

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olarak 2015 yılından bu yana seçkin işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Muhammed Ali Akkoyun aynı zamanda yönetim ve organizasyon konusunda yetkindir.