Size bir telefon kadar yakınız
+90 232 441 2002
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda

ATLAS TMGD, 1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe girecek Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak hizmet vermek üzere kurulmuştur. Tüm Türkiye’deki şubeleriyle geniş bir alanda en kaliteli TMGD hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Yetkili olduğumuz illerimizi görmek için lütfen tıklayınız. TMGD sertifikasını İngiltere’ den almış danışmanlarımız ve Ülkemizde ADR, RID ve IMDG hakkında yetkin ve  yeterli bilgiye sahip, yurt dışı ve yurtiçi deneyimli kadromuzla işletmenize değer katacağız. Tehlikeli madde lojistiğinde ihtiyaç duyacağınız her hususta en ekonomik ve seri şekilde maliyet etkin çözümlerle vizyonunuza artı değer katmayı amaçlıyoruz.

Yönetim kurulumuz ve kısa biyografileri aşağıdadır:

 

HÜSEYİN DİLAVER

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (ADR/RID/IMDG CODE) eğiticisi ve TMGD (DGSA) olarak sertifikasını İngiltere’ den almış olan Hüseyin DİLAVER, sektörün ilklerinden olup halen İstanbul’ da sahibi olduğu DİLAVER ADR TMGD Eğitim Merkezinde eğiticilik, aynı zamanda ülkemizin seçkin işletmelerinde danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir.

 

AHMET CAYIK

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (ADR/RID/IMDG CODE) eğiticisi ve TMGD olarak 2014 yılından beri İzmir ve Denizli’de eğiticilik yapan Ahmet CAYIK halen hem eğiticilik, hem de danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir. Ahmet Cayık aynı zamanda 1nci seviye yangın eğiticisidir.

 

 

HAFIZ PEHLEVAN

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olarak 2015 yılından bu yana TMGD olarak seçkin işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir.  Hafız Pehlevan aynı zamanda 1nci seviye yangın eğiticisi ve Patlama, Patlamadan Korunma Dokümanı yetkili hazırlayıcısıdır.